جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 43261
  تاریخ انتشار : 6 بهمن 1392 9:0
  تعداد بازدید : 529

  دادستان کرمان خبر داد

  دستگیری اعضای باند کلاهبرداری از شرکت های بیمه

  دادستان عمومی و انقلاب کرمان گفت: اعضای یک باند که از طریق ایجاد و بروز تصادفات ساختگی و همچنین خودزنی یا ایجاد صدمات عمدی برای وصول بیمه اقدام به کلاهبرداری می کردند، شناسایی و دستگیر شدند.

  davoud ghahrdar-11-31.JPG

  یدالله موحد در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کویر، اظهار کرد: اداره کل پزشکی قانونی استان کرمان در قالب گزارشی به دادستان کرمان اعلام کرد که تعدادی از مصدومان سوانح رانندگی مشکوک هستند و احتمال ایجاد تصادفات صوری و ساختگی برای کلاهبرداری از شرکت‌های بیمه وجود دارد.

   

  وی اظهار کرد: بر همین اساس پرونده‌ای تشکیل و به دلیل اهمیت آن، این موضوع برای انجام تحقیقات به پلیس اطلاعات و امنیت عمومی فرماندهی انتظامی ارجاع داده شد و در نهایت چهار نفر از افراد مشکوک دستگیر شدند.

   

  موحد با تاکید بر این مطلب که این افراد پس از شناسایی و در تحقیقات صورت گرفته به عمل ارتکابی اقرار کردند، ادامه داد: برحسب اقرار افراد دستگیر شده، دو نفر دیگر نیز در شهرستان رفسنجان شناسایی شدند و به دنبال آن چهار نفر دیگر شناسایی و دستگیر شدند.

   

  دادستان عمومی و انقلاب کرمان خاطرنشان کرد: برای این افراد در باره اتهام کلاهبرداری، قرار بازداشت موقت صادر شده است و تحقیقات تکمیلی این پرونده توسط دادیار شعبه هشتم در حال انجام است.

   

  وی تاکید کرد: شناسایی و دستگیری سایر عوامل این باند در دستور کار قرار دارد.

   

   


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28608229
اکنون :
107