جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 43364
  تاریخ انتشار : 6 بهمن 1392 14:40
  تعداد بازدید : 453

  قوه قضاییه از محل افزایش تعرفه استعلام 600 میلیارد تومان درآمد کسب می کند

  سخنگوی کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امروز تمامی استعلام ها در بخش ثبت اسناد به صورت حضوری انجام می شود، گفت: کمیسیون تلفیق مصوب کرد که قوه قضائیه تعرفه هایش را به گونه ای افزایش دهد که از محل آن حدود 600 میلیارد تومان درآمد کسب کند و بتواند سیستم پاسخگویی به مردم را شفاف تر، غیرحضوری و باسرعت بیشتری انجام دهد.

  78-47.jpg

  به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، غلامرضا کاتب سخنگوی کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی در نشستی خبری در توضیح یک مصوبه این کمیسیون در رابطه با ثبت اسناد است گفت: امروز تمامی استعلام‌ها در بخش ثبت اسناد به صورت حضوری انجام می‌شود و قوه قضائیه پیشنهاد کرده است که اگر بتواند تعرفه‌هایش را افزایش دهد، می‌تواند بخشی از سیستم الکترونیکی‌اش را به گونه‌ای طراحی کند که پاسخ‌ استعلام‌های مردم به صورت غیرحضوری به آنها اعلام شود.

   

  وی افزود: بر این اساس، کمیسیون تلفیق مصوب کرد که قوه قضائیه تعرفه‌هایش را به گونه‌ای افزایش دهد که از محل آن حدود 600 میلیارد تومان درآمد کسب کند. بر این اساس قوه قضائیه می‌تواند سیستم پاسخگویی به مردم را شفاف‌تر، غیرحضوری و باسرعت بیشتری انجام دهد.

   

  سخنگوی کمیسیون تلفیق تاکید کرد که این کار با تلاش وزارت دادگستری و قوه قضائیه باعث ایجاد تحولی در نظام اداری کشور می‌شود.

   

   


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28608229
اکنون :
108